Fotografia kulinarna

FOTOGRAFIA KULINARNA

Fotografia kulinarna to zdjęcia żywności, potraw, dań, deserów na stronę internetową, blog, do broszury, karty dań. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli restauracji, barów, kawiarni i cukierni, którzy chcą w ciekawy sposób zaprezentować swoje produkty i wyroby. Zobacz przykładowe zdjęcia z sesji zdjęciowej dla Restauracji TULIP.

Do współpracy zapraszamy producentów i dystrybutorów produktów żywnościowych, którzy doceniają wysokiej jakości zdjęcia, stanowiące doskonałą formę reklamy w internecie i drukowanych materiałach reklamowych. Wykonane przez nas zdjęcia rożków do lodów wykorzystaliśmy w projekcie strony internetowej i katalogu produktów firmy Baker Poland.

Kreatywne zdjęcia żywności można kupić w każdym banku zdjęć, jednak z tego źródła najczęściej korzystają blogerzy, którzy prowadzą blogi kulinarne, ale sami nie fotografują. Minusem takiego rozwiązania jest to, że zdjęcia dostępne na licencji royalty-free mogą być pobierane przez wiele osób nieograniczoną ilość razy. Nie sprawdzi się to jednak w przypadku producenta, który powinien podkreślić indywidualność swoich wyrobów i do wykonania zdjęć skorzystać z usług profesjonalnego fotografa. Zobacz zdjęcia wyrobów cukierniczych dla Cukierni Michalscy z Krakowa.