Kontakt

NAPISZ LUB ZADZWOŃ

+48 731 213 333

Pracujesz obecnie nad projektem, którego elementem będzie fotografia wnętrz, zdjęcia produktów czy fotografia kulinarna? Chciałbyś dowiedzieć się, w jaki sposób dobre zdjęcia mogą wpłynąć na wizerunek Twojej firmy? A może planujesz uruchomienie strony internetowej, przygotowujesz nowe materiały promocyjne i poszukujesz usług związanych z projektowaniem graficznym? Zadzwoń do nas lub napisz, chętnie porozmawiamy i podzielimy się naszym doświadczeniem.

Aby otrzymać wstępną wycenę sesji fotograficznej, strony internetowej czy projektu graficznego skorzystaj z poniższego formularza.
W wiadomości postaraj się podać jak najwięcej informacji i szczegółów, które ułatwią nam przedstawienie oferty: np. ilość zdjęć (produktów, stron katalogu, itp.), oczekiwany termin i miejsce realizacji, w przypadku fotografii wnętrz wielkość obiektu (ilość i rodzaj pomieszczeń), konkretne oczekiwania.

* Pola wymagane

* "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłanym zapytaniem, w celu przedstawienia oferty lub warunków realizacji usług. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania".

Więcej informacji o tym, w jakim celu i w jaki sposób zbieramy, przetwarzamy i chronimy Twoje dane osobowe przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.